Pompy ciepła

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w kwestii pomp ciepła.

Cenisz sobie ciepło w domu?

W takim razie jest to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Darmowe ciepło wprost z Ziemii dostępne za darmo!

Nasza firma realizuje także potrzeby związane z pompami ciepła w Państwa domach. Posiadamy spore doświadczenie, które przekłada się w tym aspekcie także na pełne zadowolenie klienta. Oferujemy Państwu indywidualne rozwiązania, dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni z każdej realizacji, która jest przygotowana przez naszą markę.

Oprócz informacji ogólnych, przekazujemy Państwu podczas spotkania bądź rozmów telefonicznych jak działają pompy ciepła, pokazując wszystkie pozytywne aspekty tego typu realizacji w domach naszych Klientów. Nasi klienci doskonale wiedzą, czy pompy ciepła są praktyczne. Oprócz informacji, podajemy dokładne przykłady i kosztorysy także dla Państwa indywidualnych potrzeb i realizacji.

Jako doświadczona firma proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania, zaczynając od merytorycznej wiedzy na temat rozwiązania, jakim są pompy ciepła, poprzez przygotowanie planu i kosztorysu, kończąc na wykonaniu całej instalacji pompy ciepła w Państwa domach i na przekazaniu w pełni działającej, skonfigurowanej instalacji w Państwa ręce.

pompy ciepła

Dlaczego warto inwestować w pompy ciepła?

Korzystając z pompy ciepła jesteście niezależni, a więc w żadnym wypadku. Nie musicie obawiać się wahań koniunktury gazu ziemnego czy wzrostu cen oleju opałowego. Duże podwyżki Was nie dotyczą, gdyż wykorzystujecie źródło energii pobieranej z otoczenia, które znajduje się na terenie Waszej nieruchomości.

Kolejną zaletą pomp ciepła jest fakt, że służą one nie tylko do ogrzewania domu, ale też mogą dostarczać CWU czy chłodzić pomieszczenia. To oznacza, że Wasz codzienny komfort życia się zwiększa. Warto też wiedzieć, że korzystając z pompy ciepła zwiększacie wartość swojej nieruchomości i w zrównoważony sposób oszczędzacie energię.

Dzięki temu, że nie spalacie paliw nie powodujecie emisji zanieczyszczeń i rzecz jasna wykorzystujecie przy tym energię odnawialną, której zasoby są nieograniczone. Nie potrzebujecie magazynu na paliwa, a więc oszczędzacie miejsce, a przy tym nie musicie korzystać z usług kominiarza.

Dzięki temu cena przeglądu Waszej instalacji jest zdecydowanie niższa. Instalując pompy ciepła można w znaczący sposób obniżyć koszty ogrzewania i to nawet o 50% w stosunku do kotłów gazowych.          

Jak szybko zwracają się pompy ciepła?

Inwestycja w pompę ciepła jest naprawdę dobrą inwestycją. Kompensacja kosztów zajmuje od 5 do 15 lat, co jest naprawdę świetnym wynikiem, biorąc pod uwagę konwencjonalne metody ogrzewania. Wybierając pompę ciepła warto postawić na taką, która ma nieco wyższy współczynnik COP, gdyż dzięki temu inwestycja zwrócić się jeszcze szybciej.

Nie czekają Was też naprawy, gdyż większość urządzeń działa bezawaryjnie, nawet przez okres 25 lat. Biorąc pod uwagę inne systemy grzewcze, które nie są oparte o odnawialne źródła energii, zwrot kosztów następuje relatywnie szybko i trzeba przyznać, że inwestycja jest opłacalna.

SPRsun

Nasze pompy ciepła

W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła renomowanych producentów. Wśród nich można zdecydować się na markę Aiwa, Baxi lub SPRSun. Zapewniają one największą efektywność. Świetnie sprawdzają się do domów energooszczędnych i pasywnych. Wpisują się w ekologiczne trendy.

Są niezwykle wydajne i generują niskie zużycie prądu. Warto również zauważyć, że każda z oferowanych pomp ciepła pracuje niezwykle cicho. Bez problemu można dopasować moc urządzenia do potrzeb danego domostwa, czy budynku firmy. Na każdą pompę ciepła przysługuje gwarancja, która jest potwierdzeniem niezawodności urządzenia.